Seriózna predpoveď na rok 2018 v automotive

2. Marca 2018

Príchod automobilky TESLA na Slovensko.

Elon Musk vo februári oznámi svoj zámer postaviť svoj prvý závod v Európe. Výber vhodnej destinácie bol veľmi jednoduchý. Povedal svojej asistentke, nech mu napíše všetky krajiny EÚ a hodí do klobúka, z ktorého bude losovať. Hádajte na koho padol čierny Peter. Musk taktiež oznámil, že nebude dlho otáľať a tak sa rozhodol, že príchod musí prebehnúť do mesiaca.
Nový závod bude stáť v Tesárskych Mlyňanoch. Už o mesiac na to, sa Tesárske Mlyňany premenujú na Teslárske Mlyňany.

3. Júna 2018

Spájanie síl v automotive.

Neuveriteľné sa stane skutočnosťou. Nejaký génius z KIA Slovensko má za kamoša druhého génia z IKEA Slovensko. Ten druhý génius v skutočnosti pochádza zo Žiliny a raz za 3 týždne sa z Bratislavy vracia domov na sever. V dobrej pitke, pri Borovičke ich napadne bohovský nápad. Obaja ďaľší týždeň presvedčia svojich šéfov o svojom pláne a tí presvedčia svojich šéfov o ich pláne. Takto to pokračuje až na najvyššie miesta do Soulu či Štokholmu a každý si tento nápad privlastňuje ako svoj.
Už v polovici Júna svetové médiá píšu o tom, že KIA a IKEA spájajú sily. Jeden dodáva motory / karosérie a druhý zas celý interiér, kde sa budete cítiť ako vo svojej obývačke.
Čo čert nechcel, celý interiér si budete vedieť poskladať sami. Samozrejme najväčšie obavy z tohto kroku majú chlapi z výroby. Ich práca je ohrozená samozvanými majstrami z celého sveta.
Nové auto bude niesť názov IKIA.

13. Septembra 2018

Lietajúce auto vláda Slovenskej republiky zakázala.

Nie je to tak dávno, čo ľudia z celého sveta híkali a tlieskali nášmu národnému pokladu, levitujúcemu autu a.k.a. Aeromobilu. Odchod Štefana Pipa Kleina projektu len pomohol a od začiatku roka sa auto začalo vo veľkom predávať. Projekt mal na začiatku niekoľko drobných chybičiek. Za všetky povieme len jednu, a to, že lietajúce auto nikto nechcel. Zhrozená vláda SR, ktorá by mohla prísť o skvelé renomé doma aj vo svete sa rozhodla, že musí s tým urýchlene niečo robiť. A tak sa rozhodla, že Aeromobil bude odkupovať ona a bude ich dávať Slovákom za dobré správanie. A keďže Slováci sú poslušní a pritakávajúci národ, čo nevidieť, vo vzduchu bolo viac aút ako na cestách. V tom si NRSR uvedomila, aký nešťastný krok to bol. Ľudia zrazu nepotrebovali ani cesty a ani tunely, z čoho boli zas nešťastní mecenáši strán. A tak 13. septembra sa predseda vlády postavil pred kamery a oznámil, že lietajúce auto a.k.a. Aeromobil končí svoju kariéru. Nám nezostáva nič iné len konštatovať, toto auto malo veľmi krátku dráhu doletu.

6. Decembra 2018

Majú sa od nás čo učiť.

Na konci roka sa stáva Slovensko vďaka spoločnosti GQsystems jedna z najvplyvnejších krajín v oblasti kvality.
Vo veľkom sem začali prúdiť Nemci, Japonci, Švédi a iné kvalitné krajiny, ktoré vyrábajú kvalitné autá. Trik spočíva v tom, že spoločnosti GQ sa podarilo spojiť všetkých významných inžinierov a manažérov z automotive priemyslu a tých ďalej prenajíma za prijateľné ceny dodávateľom, subdodávateľom a samotným automobilkám doma aj vo svete. A vďaka tomu sa zo spoločnosti GQsystems stáva miliardová spoločnosť s obrovským, kladným indexom. 🙂

 

Toľko za nás a nech vám zdravíčko slúži aj v roku 2018.

S pozdravom,

tím GQsystems

Spojíme vás s těmi nejlepšími odborníky na trhu, díky kterým sobě i své firmě ušetříte náklady, čas a energii.

Předchozí
Další